






| Производитель | Chieftec |
|---|---|
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Мощность блока питания | 300 Вт |
| Расположение БП | Верхнее |
| Типоразмер | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Type-C | немає |
|---|---|
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | CS-12B-300 |
| Габарити корпусу | 356x102x338 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 85 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 195 мм |
| Місць для вентиляторів | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |