







| Производитель | Darkflash |
|---|---|
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Type-C | 1 |
|---|---|
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | DY470 WHITE |
| Габарити корпусу | 497 x 473 x 298 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 10 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Расположение БП | збоку |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX |