| Производитель | Asus |
|---|---|
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество USB-портов | 4 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Type-C | 2 |
|---|---|
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | 90DC00W0-B39000 |
| Габарити корпусу | 591 x 565 x 250 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 6 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 450 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360/420 мм |
| Форм-фактор | E-ATX, ATX, Micro ATX, Mini ITX |