







| Производитель | Vevor |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вага нетто (з усіма аксесуарами) | 1,78 кг / 3,9 фунтів |
|---|---|
| Довжина прямої труби | 1000 мм/3,3 фута |
| Загальна довжина після складання | 7,4 футів/2270 мм |
| Номер моделі товару | 1100061667 |
| Розмір отвору трубки | 3,0 x 2,4 дюйма / 75 x 60 мм |
| Розміри продукту (Д x Ш x В) | 89,4 x 3,0 x 2,4 дюйма / 2270 x 75 x 60 мм |