







| Производитель | Vevor |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип привода | Гидравлический |
| Вага нетто | 48,5 фунтів / 22 кг |
|---|---|
| Материал | Углеродистая сталь |
| Номинальная нагрузка | 13000 фунтів/6 т |
| Регульований діапазон висоти | 2,2-9,8 дюйма / 55-250 мм |
| Розміри виробу | 19,5 x 15,7 x 35,6 дюймів / 496 x 400 x 903 мм |
| Стрибок | 4,3 дюйма / 110 мм |