







| Производитель | Vevor |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вага нетто | 7,3 фунта / 3,3 кг |
|---|---|
| Діапазон затиску | 1/8-7/8 дюймів / 3,2-22,2 мм |
| Количество | 13 шт |
| МДП | 0,0012 дюйма / 30 мкм |
| Материал | Углеродистая сталь |
| Номер моделі товару | R8JT13 |
| Розміри виробу | φ 1,3 x 4,1 дюйма / φ 32 x 103 мм |