







| Производитель | Vevor |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вага брутто | 22,28 кг |
|---|---|
| Пластинчастий прес №1 | максимальний діаметр 5" |
| Пластинчастий прес №2 | максимальний діаметр 6" |
| Потужність машини для прасування шапок | 150 Вт |
| Прес для капелюха/кепки | 6" x 3" (вигнутий) |
| Прес для чашок Потужність машини | 280 Вт |
| Прес чашки | діаметр 3"-3,5" (11 унцій) |
| Розмір трансляції | 38 х 29 см |
| Розмір упаковки | 69х47х44 см |