







| Производитель | Vevor |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Аккумулятор | 2500 мАг |
|---|---|
| Акумуляторні елементи | 3 |
| Вага нетто (з аксесуарами) | 2,1 фунта / 0,96 кг |
| Довжина друку | 11,8 дюйма / 300 мм |
| Максимальная ширина печати | 8,5 дюйма / 216 мм |
| Номер моделі товару | MHT-P8008 |
| Режим друку | термодрук |
| Робоча напруга | 12 В постійного струму |
| Розмір продукту | 10,5 x 3,7 x 2,1 дюйма / 266 x 94 x 52 мм |
| Тип устройства | Принтер |