







| Производитель | Vevor |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вага нетто | 1,65 кг (3,64 фунта) |
|---|---|
| Викиди озону | 24000 мг/год |
| Номер моделі товару | SS-Y01 |
| Номинальная мощность | 100 Вт |
| Робоча температура навколишнього середовища | -10-40 ℃ (14-104 °F) |
| Розміри виробу | 175 x 197 x 160 мм (6,89 x 7,75 x 6,30 дюймів) |
| Функція таймера | вимірювання часу 0-120 хв |