







| Производитель | Vevor |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Макс. подача паперу | 375 мм (14,76 дюйма) |
|---|---|
| Максимальна ширина різання | 270 мм |
| Пам'ять | 16 Мб |
| Повторяемость | 0,0004 дюйма (0,01 мм) |
| Підручник | посилання для завантаження |
| Розмір продукту | 58,42 x 24,13 x 15,24 см (23 x 9,5 x 6 дюймів) |
| Скорость резки | 10-800 мм в секунду |
| Тип устройства | Принтер |
| Тиск різання | 10-500г |