






| Производитель | Vevor |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Дерево |
| Диаметр проволоки | 19 мм/1,06 мм |
|---|---|
| Маса нетто продукту | 17,4 кг ±3% |
| Номер моделі товару | SS19121236100 |
| Основной материал | дріт оцинкований + ПВХ |
| Розмір продукту | 36 дюймів x 100 футів / 910 x 30480 мм |
| Розмір сітки | 0,5 x 0,5 дюйма / 12,7 x 12,7 мм |
| оболонка | оцинкований + чорний вініл |