









| Производитель | 1stPlayer |
|---|---|
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Вес | 3.6 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Материал | Металл|Пластик|Закаленное стекло |
| Механізм відкривання | Знімна панель |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 шт |
| Особенности | З підтримкою системи водяного охолодження|З системою організації кабелів|З бічним вікном |
| Отворів під слоти розширення | 4 шт |
| Охлаждение | Встановлене: Нижня панель: 2 х 120 мм Задня панель: 1 x 120 мм Опціональне: Верхня панель: 2 x 120 мм Система водяного охолодження (опціональне): Верхня панель: 240 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 210 x 401 x 318 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Розташування роз'ємів лицьової панелі | Зверху |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Minitower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX, ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | USB 3.0 , Вихід для навушників , Вхід для мікрофона, USB 2.0 |
Потужність блока живлення: без БЖ
Форм-фактор материнської плати: microATX, ITX
Тип корпусу: Minitower
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Розміри | 210 x 401 x 318 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Форм-фактор материнської плати | ITX, MicroATX |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Наявність блока живлення | |
| Кількість відсіків 5.25" | |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Охолодження | Встановлене: Нижня панель: 2 х 120 мм Задня панель: 1 x 120 мм Опціональне: Верхня панель: 2 x 120 мм Система водяного охолодження (опціональне): Верхня панель: 240 мм |
| Додатково | |
| Особливості | З бічним вікном, З підтримкою системи водяного охолодження, З системою організації кабелів |
| Колір | Чорний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | USB 2.0, USB 3.0, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |
| Матеріал | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Розташування роз'ємів лицьової панелі | Зверху |
| Механізм відкривання | Знімна панель |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 шт |
| Отворів під слоти розширення | 4 шт |
| Код виробника | |
| Роз'єми для підключення HDD/FDD/SATA |