










| Производитель | Deepcool |
|---|
| Вес | 862 г |
|---|---|
| Вид | Кулери |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Питание | 4-pin PWM |
| Цвет корпуса | Черный |
| Комплектация | Радіатор AK400 Вентилятор кріплення для установки на сокети INTEL та AMD Бекплейт для установки на сокети INTEL Один комплект скоб для встановлення вентилятора Пакетик з термопастою Інструкція із встановлення |
| Конструкция | Баштова |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових труб, шт | 4 |
| Максимальний TDP | 220W |
| Максимальный уровень шума | 25 дБ |
| Номинальное напряжение, В | 12 |
| Повітряний потік | 60.89 фут³/хв |
| Назначение | Для процесорів |
| Подсветка | Без підсвітки |
| Регулювання оборотів | ШІМ (PWM) |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 126 х 97 х 156 мм |
| Сокет | Socket 1151 , Socket 1155 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM4 , Socket AM5, Socket 1150 |
| Статичний тиск повітря | 2.91 мм H₂O |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип подшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Частота обертів | 500~1750 ±10% об/хв |
Розмір вентилятора: 120 мм
Тип охолодження: Активне
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Розміри | 126 х 97 х 156 мм |
| Вага | 862 г |
| Призначення | Для процесорів |
| Частота обертів | 500~1750 ±10% об/хв |
| Живлення | 4-pin PWM |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Додатково | |
| Вид | Кулери |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Підсвічування | Без підсвітки |
| Максимальний рівень шуму | 25 дБ |
| Номінальна напруга, В | 12 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальний TDP | 220W |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Робоча температура | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Конструкція | Баштова |
| Тип охолодження | Активне |
| Термічна провідність | |
| Щільність термопасти | |
| В'язкість термопасти | |
| Матеріал радіатора | |
| Регулювання оборотів | ШІМ (PWM) |
| Сокет | Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1200, Socket 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| Товщина вентилятора, мм | |
| Технологія підсвічування | |
| Комплектація | Радіатор AK400 Вентилятор кріплення для установки на сокети INTEL та AMD Бекплейт для установки на сокети INTEL Один комплект скоб для встановлення вентилятора Пакетик з термопастою Інструкція із встановлення |
| Номінальний струм | |
| Повітряний потік | 60.89 фут³/хв |
| Статичний тиск повітря | 2.91 мм H₂O |
| Кількість теплових труб, шт | 4 |