



| Производитель | VULKAN |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Электрическая |
| Нагревательный элемент тепловой пушки | ТЭН |
| Тепловая мощность | 2 кВт |
| Степень защиты IP | 24 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| оплата/доставка | Відправка від 1-3 днів. Самовивіз: м.Київ, доставка нашою машиною в межах міста Київа - безкоштовно, доставка новою поштою за тарифами перевізника. Предоплата 10% |
|---|---|
| Комплектация | картонна коробка |
| Регулировка температуры | Да |
| Регулирование мощности | Да |
Vulkan SL-TSE-20C - якісний електричний обігрівач промислового класу із живленням від мережі 220 В. Підходить для обігріву житлових та нежитлових приміщень площею 20 кв.м. При обігріві споживає від 1000 до 2000 Вт потужності. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений із сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Габарити | 310x260x390 мм |
| Потужність | 2.0 кВт |
| Вага | 5 кг |
| Продуктивність | 360 м3/год |
| Вбудований терморегулятор | Так |
| Нагрівальний елемент | нержавіюча сталь |
| Живлення | Від мережі 230 В |
| Кабель в комплекті | Так |
| Регулятор потужності | Так |
| Потужність I ступінь, кВт | 1.0 кВт |
| Потужність II ступінь, кВт | 2.0 кВт |
| Клас захисту | IP24 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |