










| Производитель | Видавничий дім «Школа» |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип полиграфической бумаги | Мелованная |
| ISBN | 978-966-429-353-9 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 30.5 см |
|---|---|
| Ширина | 22 см |
| Иллюстрации | Цветные |
|---|
| Вес | 1.1 kg |
|---|---|
| Сторінок | 248 |
| Видавництво | Видавничий дім Школа |
| Рік | 2023 |
| Місце видання | Харків |
| Автор | Котляревський Іван |
Поема розповідає про епічну подорож звитяжного козацького гурту на чолі з Енеєм із Трої до Латинського краю. Видання супроводжено новочасними культурологічними та історичними розвідками й коментарями. Розповідь, підтверджена дотепер маловідомими автентичними ілюстраціями, рясніє перлинами народно-поетичної творчості.
Для широкого кола читачів.