| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 3.56 кг |
| Колір | Чорний з жовтогарячим |
| Вага в упаковці | 3.93 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 х 30.5 х 30.5 см |
| Призначення | Побутовий, Промисловий |
| Монтаж | Настільний |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Площа обслуговування, кв. м | 50 |
| Тип теплоносія | Електричний |
| Різновид нагрівального елемента | Керамічний |
| Керування | Електронне |
| Додаткові характеристики | Ізольована пластикова ручка
Регулювання рівня обігрівання та вентиляції
Зображення температури й встановлення температури
24-годинний таймер
Регульований кут виходу повітря
Пружинний нагрівальний елемент
Виготовлений з термостійкого пластику
Режим роботи:
- обігрів
- вентиляція
Колір: чорно-жовтогарячий |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
| Особливості | З дисплеєм, З термостатом, З таймером |
| Клас захисту від пилу та вологи | - |
| Комплектація | - |
| Продуктивність | 460 м³/год |