









| Производитель | Hoco |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод для селфи |
| Вес | 0.176 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал | ABS-пластик + нержавіюча сталь |
|---|---|
| Особенности | Вертикальна й горизонтальна зйомка, максимальна довжина — 98см, пульт дистанційного керування |
| Мoдель | K20 |
| Розміри | 32 × 50 × 190 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Емкость батареи | 70 mAh |
| Тип крепежа | Затискач |
| Совместимость | Зі смартфонами з шириною 62 – 90 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія в місяцях | 24 |








