



| Производитель | Tork |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Длина рулона | 171 м |
|---|---|
| Диаметр рулона | 250 мм |
| Класс | Професійні |
| Количество листьев | 450 |
| Количество слоев | 1 |
| Розміри листа, мм | 380х315 мм |
| Система | W3- Протиральні матеріали у коробі з відбірковим пристроєм, W1- Протиральні матеріали у рулонах для підлогового/настінного диспенсера, W2- Про |
| Тип товара | Протиральний матеріал |
| Тиснение | Нет |
| Ширина рулона | 315 мм |
Полірувальний матеріал Tork з низьким вмістом ворсу ідеально підходить для полірування чутливих поверхонь. М'який матеріал не залишає подряпин та інших слідів під час нанесення полірувальних засобів.
Сумісний з підлоговими або настінними диспенсерами Tork, диспенсерами Tork Maxi з центральною подачею або диспенсерами Tork для рулонних матеріалів.