










| Производитель | Adler |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Электронные |
| Точность измерения | 100 г |
| Питание | 4 батарейки типу AAA 1.5 В (в комплекті) |
|---|---|
| Цвет | сірий венге |
| Материал | ПВХ. що імітує дерево |
| Великий РК-дисплей | 87 мм × 40 |
| Одиниці вимірювання | кг. фунти. стоуни |
| Індикатор перевантаження ваг | Є |
| Автоматичне тарування (обнулення) | Є |
| Точність d=100 г | Є |
| Индикатор заряда батареи | Є |
| Звичайна, м'яка на дотик, шорстка поверхня платформи | Є |
| Розмір пристрою | 31 × 31 × 2.5 |
| Ваги для ванної кімнати | Є |
| Дисплей з підсвічуванням | Є |
| Оснащений 4 високоякісними тензодатчиками | Є |
| Платформа заввишки 25 мм з протиковзкою поверхнею | Є |
| Вантажопідйомність 180 кг | Є |
Весы для ванной комнаты Adler AD 8192 - 180 кг текстурированнные
Весы для ванной Adler AD 8192 сочетают современный дизайн и передовые технологии, что делает их прекрасным выбором для любого дома.

Характеристики