








| Производитель | Bosch |
|---|---|
| Вес | 4.2 кг |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Габаритні розміри | 242 мм |
|---|---|
| Глибина пропилу (45°) | 50 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 70 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Внешний диаметр | 190 мм |
| Комплектация | пильний диск з твердосплавними напайками, ключ з шестигранником, паралельний упор, перехідник для пиловідведення |
| Кут нахилу / повороту | 56° |
| Мощность | 1400 Вт |