







| Производитель | AVT |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| IP захист | IP20 |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс |
| Длина | 600 мм |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Білий холодний |
| Мощность | 36W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розсіювач | Опаловий (Opal) |
| Световой поток | 3800 Lm Lm |
| Температура світіння | 6500 K |
| Тип монтажа | Накладний; Врізний; Вбудований |
| Тип оборудования | Світлодіодна панель |
| Тип помещения | Для магазину; Для офісу; Для кафе; Для бару; Для бомбосховища; Для навчальних закладів; Для медичних закладів |
| Ширина | 600 мм |
LED-панель з розмірами 600х600 мм і потужністю 36 Вт 6500K розсіювач OPAL - хороший вибір для освітлення приміщень з великою площею. Особливість цих LED-панелей – рівномірний розподіл світлового потоку по всій поверхні об’єкту. Таке технічне рішення значно комфортніше від класичних приладів освітлення, оскільки не викликає надмірного навантаження у очах.
Сфери застосування LED панелі 600х600 мм 3800LmLED-панелі ідеально підходять для офісів, магазинів, готелів, лікарень та інших комерційних та резиденційних приміщень, де вимагається якісне та енергоефективне освітлення. Завдяки своєму тонкому дизайну та якісному освітленню вони добре підходять для встановлення у стелях.
Основні переваги лед-панелі 600х600Лед-панелі з яскравістю 3800 люменів мають декілька переваг:
Для монтажу LED-панелі потрібно спочатку встановити кріплення на стелю з урахуванням вимог щодо безпеки. Після цього вставляємо панель у встановлені кріплення та з'єднуємо її з джерелом живлення, забезпечуючи правильне підключення електричних з'єднань.