






| Производитель | AVT |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| IP захист | IP20 |
|---|---|
| Длина | 600 мм |
| Класс качества | Standart |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Білий холодний |
| Мощность | 48W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Световой поток | 6000 Lm Lm |
| Температура світіння | 6500 K |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип оборудования | Світлодіодна ART панель |
| Тип помещения | Для магазину; Для офісу; Для кафе; Для бару; Для бомбосховища; Для навчальних закладів; Для медичних закладів |
| Ширина | 600 мм |
ART панель розбірна з розмірами 600х600 мм та потужністю 48 Вт – гарний вибір для освітлення приміщень із великою площею. Особливість цих світлодіодних панелей є рівномірний розподіл світлового потоку по всій поверхні об'єкта. Випромінюють світло в потрібному напрямку без застосування рефлекторів та відбивачів. Мають низьке тепловиділення. Включаються відразу, без пауз на розігрів – миттєве повне світло. Таке технічне рішення значно комфортніше за класичні прилади освітлення, оскільки не викликає надмірного навантаження в очах.
Сфери застосування LED-панеліLED-панелі ART ідеально підходять для офісів, магазинів, готелів, лікарень та інших комерційних та резиденційних приміщень, де потрібне якісне та енергоефективне освітлення. Завдяки своєму тонкому дизайну та якісному освітленню вони добре підходять для встановлення в стелях.
Основні переваги розбірної лед рамка ART 600х600Лед-панелі з яскравістю 6000 люменів мають кілька переваг: