










| Производитель | Velo-Battery |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Номинальное напряжение | 48 В |
| Вес | 3 кг |
| Состояние | Новое |
| Напруга | 48v |
|---|---|
| Ємність Акб | 27.9 AH |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Розміщення | Термоусадка |
Акумулятор для електровелосипеда - джерело енергії для впевненого руху
Акумулятор є ключовим елементом електровелосипеда, забезпечуючи живлення мотору і тривалість поїздки без підзарядки. Підходить для міської їзди, заміських маршрутів і повсякденних поїздок. Від його ємності залежить дальність ходу і комфорт пересування.
Переваги наших АКБ:
Додаткові аксесуари: Зарядний пристрій 48V 3A / 48V 5A
Сумісність: Електровелосипеди, електросамокати, електроскутери та інший транспорт
Виготовлення Акумуляторів по вашим характеристикам (Напруга, Ємність, розміри, роз'єми та інше) - Звертайтесь у чат або до менеджера
Основні Характеристики:
| Номінальна напруга | 48v |
| Ємність Ah/Wh | 27.9Ah / 1004Wh |
| Макс.струм розряду | 20 А (960w) |
| Макс. струм заряду | 5 А |
| Елементи | 18650 |
| BMS | Dally Bms 48v 20a |
| Збірка |
13s9p (117 елементів 18650) |
| Напруга повного заряду/розряду | 54.6v / 40v |
| Розміри | 28х19х7 (Розміри під замовлення) |
| Вага | 5.6 кг |
| Пробіг мотор/асистент | 60/120 км |
| Робоча температура | -20...+40 С |
Додаткові Характеристики:
| Термін експлуатації | 500 циклів / 5 років |
| Захист від води | (IP65) |
| Силовий конектор | ХТ60 (мама) |
| Роз'єм на зарядку | DC 5.5/2.1(мама) |
| Довжина силових проводів |
20 см (14awg) (довжина під замовлення) |
Додаткова інформація:
| Гарантія | 12 місяців |
| Виробник | Velo-Battery |
| Країна | Україна |
Комплектація:
Різновиди:
| Акумулятор | Ємність | Вага | Розміри см | Пробіг без педалей | Пробіг (Асистент) |
| 48v 12.4 ah | 12.4 ah | 2.8 кг | 28х9х7 | 35 км | 70 км |
| 48v 15.5 ah | 15.5 ah | 3.4 кг | 28х11х7 | 40 км | 80 км |
| 48v 18.6 ah | 18.6 ah | 4 кг | 28х13х7 | 45 км | 90 км |
| 48v 21.7 ah | 21.7 ah | 4.6 кг | 28х15х7 | 50 км | 100 км |
| 48v 24.8 ah | 24.8 ah | 5.2 кг | 28х17х7 | 55 км | 110 км |
| 48v 27.9 ah | 27.9 ah | 5.6 кг | 28х19х7 | 60 км | 120 км |
| 48v 31ah | 31ah | 6.2 кг | 28х21х7 | 65 км | 130 км |
Контакти:
Менеджер Олег 380637929603 / kendzor2017@gmail.com