







| Производитель | Sony |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид запчасти | Матрицы |
| Аналоги планок | 8D32-DNRF-H3206B, 8D32-DNRF-H3206C, 8D32-DNWR-A3206B, MS-L1074, MS-L1343, RF-BU320003SE30-0601 A0, RF-BU320E30-0601S-02, JL.D32061330-081AS-M FZD-03 E348124 |
|---|---|
| Відстань між світлодіодами по центру | 98-112-112-112-98 |
| Довжина одної планки (мм) | 580 |
| Діагональ (дюйми) | 32″ |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 1 |
| Маркування планок | MS-L1343 V2 2*6_3030_300MA-36V E47935194V_02x6_3030_300MA-36V |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Підсвітка підійде до моделей | 32DN5T2, 32DN6ND, LED-32DN9ND-1113, 32DN4T2, LED-32DN6T2 SMART X18081, 32LEX-5056/T2C, H32B7100K, 32LES60T2, 32LES76T2, 32LES85T2SM, FLTV-32B100, FLTV-32B110T, H32M210, 32AS3HDT, 32HE1HDT, LE-3227, LE-3237, 32LTV2002, PC32LH11T2C, 32PHT400/60, 32LE13W, LED32HD500U, LED32HD800 |
| Підсвічування матриці (панелі) | HV320WHB, PT320AT01-1, HV320WHB-N5M, HV320WHB-N5K, HV320WHB-N85 |
| Термоскотч на планках | відсутній, присутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15 мм |
Артикул: ART-12584
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 580 мм
Ширина планок: 17 мм
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці: 6 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 98-112-112-112-98 мм
Маркування планок: MS-L1343 V2 2*6_3030_300MA-36V E479351 94V_0 2x6_3030_300MA-36V
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.