









| Производитель | Einhell |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.17 кг |
| Ударный режим | Да |
|---|
| Безщітковий двигун | Да |
|---|---|
| Вбудована робоче освітлення | Да |
| Діаметр патрона | 12,7 мм |
| Питание | Li-Ion |
| Звукова потужність | 89,7 дБ(А) |
| Звуковое давление | 78,7 дБ(А) |
| К-сть акумуляторів | 1 шт |
| Ключові особливості | кліпса для кріплення інструменту на ремінь, Ергономічна рукоятка, LED підсвічування робочої області, Без акумулятора, Без зарядного пристрою |
| Цвет | чорний з червоним |
| Комплектация | гайковерт, перехідник |
| Конструкция | пістолетна |
| Количество скоростей | 1 шт |
| Максимальный крутящий момент | 230 Нм |
| Напряжение | 18 В |
| Режим работы | загвинчування, викручування |
| Тип | гайковерт ударний |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип патрона | квадрат |