








| Производитель | Intertool |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.252 кг |
| Інше | Затискна тріскачка; <br> Блокування штоку; |
|---|---|
| Объем | 0.000326 |
| Комплектація | Мікрометр; Кейс; Налаштувальний ключ; |
|---|---|
| Діапазон вимірювання | 0 - 25 мм |
| Інше | Затискна тріскачка; Блокування штоку; |
| Вага | 0,252 кг |