
| Производитель | Mattel |
|---|---|
| Страна производитель | Малайзия |
| Тип | Гоночный автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Металл |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 35 мм |
| Длина | 70 мм |
| Высота | 15 мм |
| Вес | 15 г |
| Упаковка | Блистер |
| Состояние | Новое |
Базова машинка Hot Wheels Відмінна якість хороші принти.
SKY SHOW CLOUD CUTTER - 2023 рік
Оригінальна машинка Hot Wheels!
Виробник: Mattel