




| Производитель | AVT |
|---|---|
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| IP захист | IP20 |
|---|---|
| Высота | 34 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Длина | 600 мм |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Класс качества | Standart |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Білий холодний |
| Напруга в мережі | 220В |
| Мощность | 36W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 160-242 V |
| Розсіювач | Матовий (Frosted) |
| Световой поток | 3600 Lm Lm |
| Температура світіння | 6000 K |
| Тип монтажа | Врізний; Вбудований |
| Тип оборудования | Світлодіодна панель |
| Тип помещения | Для магазину; Для офісу; Для кафе; Для бару; Для бомбосховища; Для навчальних закладів; Для медичних закладів |
| Ширина | 600 мм |
LED-панель з розмірами 600х600 мм і потужністю 36 Вт - хороший вибір для освітлення приміщень з великою площею. Особливість цих LED-панелей – рівномірний розподіл світлового потоку по всій поверхні об’єкту. Таке технічне рішення значно комфортніше від класичних приладів освітлення, оскільки не викликає надмірного навантаження у очах.
Сфери застосування LED-панеліLED-панелі ідеально підходять для офісів, магазинів, готелів, лікарень та інших комерційних та резиденційних приміщень, де вимагається якісне та енергоефективне освітлення. Завдяки своєму тонкому дизайну та якісному освітленню вони добре підходять для встановлення у стелях.
Основні переваги лед-панелі 600х600Лед-панелі з яскравістю 3600 люменів мають декілька переваг:
Для монтажу LED-панелі потрібно спочатку встановити кріплення на стелю з урахуванням вимог щодо безпеки. Після цього вставляємо панель у встановлені кріплення та з'єднуємо її з джерелом живлення, забезпечуючи правильне підключення електричних з'єднань.