







| Производитель | Johnny Was |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Нестандартная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Casual |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
| Пол | Женский |
| Глубина | 9 см |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Тип | Городской |
✔️Функціональна та практична модель на три відділи колекції AlexMia 🇫🇷
✔️Металева фурнітура срібного кольору, якісна підкладка, мʼяка еко шкіра.
✔️Розмір: 25*18
✔️Кольори: чорний, білий, сірий, бежевий, темний беж, молочний, фісташка та блакитний.
Доставка "Новая Почта"/Укрпочта/Justin
Жми
Больше позиций найдешь здесь