





| Вес | 115 кг |
|---|
| Максимальная мощность | 6.5 кВт |
|---|
| Габаритные размеры (ДхШхВ) | 70x48x60 см |
|---|---|
| Гарантия, к-во месяцев: | 12 |
| Емкость масляного бака | 1,65 л |
| Емкость топливного бака | 16 л |
| Материал обмотки | медная |
| Мощность двигателя | 12 к.с Вт |
| Объем двигателя | 498 см³ |
| Регулятор напряжения (AVR) | Да |
| Розетки | 3x230 В |
| Скорость вращения | 3000 об/мин |
| Степень защиты | IP23M |
| Тип запуска | электрический |
| Транспортировочные габариты | 75х50х65 см |
| Частота | 50 Гц |
Дизельний генератор THUNDER D-12000 - у побутових умовах відмінно працює з такими приладами як: холодильник, пральна машина, освітлення, комп'ютери, телевізор, насоси.
– Завдяки використанню сучасних технологій у конструкції двигуна можна генерувати дуже високу потужність.
– Сучасна система AVR забезпечує безпечне живлення дуже маленьких пристроїв, таких як: павербанк, телефон, планшет, ДБЖ.
– Завдяки багатьом захистам пристрій ідеально підходить для багатогодинної безперервної роботи.
ПЕРЕВАГИ: