






| Производитель | MSI |
|---|---|
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Назначение | Игровой |
| Состояние | Б/У |
| USB: | 2x USB 3.1 |
|---|---|
| Блок питания | Без БЖ |
| Вбудовані вентилятори: | 3x 120 мм |
| Габарити: | 510x227x525 мм |
| К-сть 2,5" відсіків: | 4 |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 |
| К-сть слотів розширення: | 7 |
| Цвет | Черный |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 170 мм |
| Макс. довжина відео, до: | 400 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Пластик, Загартоване скло |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 2 |
| Місць під вентилятори: | 7 |
| Місць під вентиляторизбоку: | Немає |
| Місць під вентиляторизверху: | 3x 120 мм |
| Місць під вентиляториззаду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентиляторизнизу: | Немає |
| Місць під вентиляториспереду: | 3x 120 мм |
| Наявність в магазинах | Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 6 міс, ПриватБанк 5 міс, ПУМБ 7 міс, |
| Пилові фільтри: | Є |
| Підсвічування корпусу: | ARGB |
| Розмір СВОзверху: | 360 мм |
| Розмір СВОспереду: | 420 мм |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Тип товара | Корпус |
| Типоразмер | Mid-Tower |
| Форм-фактор плати: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, E-ATX |
| Штатні вентилятори: | 4 |
Пропонуємо до Вашої уваги Корпус MSI MPG Gungnir 100 Black (MPG GUNGNIR 100) Без БП
Гарантія: 90 дн.
Товар (Б/в), був у вжитку — товар раніше використовувався,упаковка розкрита або відсутня. Може мати ознаки експлуатації, які не впливають на працездатність. Всі б/в товарипроходять перевірку та тестування нашими фахівцями.
Доп. опис: Використовувати корпус MSI MPG Gungnir 100 вийде в поєднанні з EATX (до 272 мм), ATX, MATX або Mini-ITX материнськими платами, 200 мм або меншими джерелами живлення, процесорними кулерами з висотою до 170 мм і відеокартами не довше 400 мм. Також, за прозорою бічною панеллю з загартованого скла вдасться замкнути 2 х 3.5 "/2.5" накопичувача даних і 4 х 2.5 ", а також розширити можливості 1 х 120 мм вентилятора ARGB LED, встановленого позаду і 3 х 120 мм на передній панелі, встановивши ще 3 х 120 мм або 2 x 140 мм зверху. Фізичні параметри корпусу MSI MPG Gungnir 100 (306-7G09M21-W57) вимірюються 510x227x525 мм габаритами і вагою в 9,3 кг, а його додаткові можливості виражені в 2 x USB 3.0 портах, виході на навушники, вході для мікрофона і ARGB LED HUB для 8 RGB вентиляторів з Mystic light - 7 ефектів світіння, що йде в комплекті.