





| Производитель | PCcooler |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Socket | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2, Socket AM4, Socket 775, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200 |
|---|---|
| Висота охолодження, мм: | 70 |
| Габарити | 120x120x70мм |
| Габарити: | 126x126x70 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Конструкция | Боксовий |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 92 |
| Назначение | Для процесора |
| Подсветка | RGB |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Уровень шума | 30 Дб |
| Совместимость | LGA775, LGA1150,LGA1151,LGA1155,LGA1156,s1200, sAM2, sAN2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, FM2+, AM4 |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 1600 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора PcCooler E126M PRO (E126M PRO)
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: