










| Производитель | Deepcool |
|---|---|
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Черный |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Назначение | Для процессора |
| Socket | AM4, AM5, 1150, 1155, 1156, 2011, 2011 v3, 2066, 1151, 1151 v2, 1200, 1700, 1851 |
|---|---|
| Висота охолодження, мм: | 162мм |
| Габарити | 129x138x162мм |
| Габарити: | 162x138x129 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 6 |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальний TDP: | 260 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Повітрянний потік: | 69 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Уровень шума | 28 Дб |
| Сокет: | Socket AM4,Socket AM5,Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700, Socket 2011, Socket 2011 v3 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 500-1800 об/хв |
Представляем Вашему вниманию Кулер для процессора Deepcool AK620 Digital (R-AK620-BKADMN-G)
Гарантия: 36 мес.
Доп. описание: