




| Производитель | Deepcool |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Назначение | Для процессора |
| Socket | Socket AM4, Socket AM5, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200, Socket 1700, Socket 1851 |
|---|---|
| Вага в упаковці, брутто (кг): | 1.04 кг |
| Висота охолодження, мм: | 158 |
| Габарити | 127x117x158мм |
| Габарити: | 158x127x117 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 5 |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 240 |
| Наявність в магазинах | Чернівці |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Повітрянний потік: | 69 CFM |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Уровень шума | 32 Дб |
| Сокет: | Socket AM4, Socket AM5, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 500-1800 об/хв |
Представляем Вашему вниманию Кулер для процессора Deepcool AK500 ZERO DARK 1700 AM5 (R-AK500-BKNNMT-G-1)
Гарантия: 12 мес.
Доп. описание: