





| Производитель | EKWB |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Напряжение питания | 12 В |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Габарити | 120x120x29мм |
|---|---|
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Повітрянний потік: | 57.5 CFM |
| Подсветка | multi compatibility |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Ресурс роботи: | 60 тис. годин |
| Розмір вентилятора: | 120 мм |
| Уровень шума | 24 Дб |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип подшипника | Магнітний |
| Тип | Вентилятор |
| Частота обертів: | 1800 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Вентилятор EKWB EK-Quantum Impulse 120 D-RGB - Black (400-1800 rpm) (3831109854198)
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: