





| Производитель | AeroCool |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Габарити: | 160x126x76 мм |
|---|---|
| Живлення і тип конектора: | 4pin+3pin |
| К-сть мідних трубок: | 4 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 145 |
| Матеріал корпуса: | Алюміній |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, |
| Повітрянний потік: | 52.3 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Регулювання обертів/живлення: | PWM |
| Ресурс роботи: | 60 тис. годин |
| Розміри Fan: | 120x120x25 мм |
| Уровень шума | 26 Дб |
| Сокет: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, Socket 775, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 2011, Socket 2011 |
| Сумісність з AMD: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Сумісність з Intel: | Socket 775, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип подшипника | Гідравлічний |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Повітряне |
| Частота обертів: | 800-1800 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора Aerocool Cylon 4F (ACTC-CL30420.04)
Гарантія: 24 міс.
Доп. опис: Система повітряного охолодження процесора з підтримкою ШІМ та ARGB-підсвічуванням на верхній та бічній панелях корпусу. В основі конструкції – технологія Heat Core Touch Technology (HCTT) із застосуванням 4 надефективних теплових трубок. Чорне забарвлення ребер радіатора допомагає краще поглинати тепло та підвищує загальну ефективність охолодження. Верхня панель системи охолодження забезпечує односпрямований рух повітря, щоб прискорити розсіювання тепла від процесора та покращити ефективність охолодження.
Постачається з 12-см RGB вентилятором із напівпрозорими лопатями, якими можна керувати за допомогою RGB адресованої материнської плати або кнопки керування LED.
RGB-підсвічування на верхній та бічній панелях системи охолодження надає стильного та унікального вигляду всій системі
Оснащений 12 см вентилятором з адресованим RGB-підсвічуванням
Для керування підсвічуванням можна використовувати один із вбудованих режимів або підключити систему охолодження до сумісного з Addressable RGB хабу або материнської плати
Технологія Heat Core Touch Technology (HCTT) з 4 надефективними тепловими трубками
Верхня панель системи охолодження забезпечує односпрямований рух повітря, щоб прискорити розсіювання тепла від процесора
Удосконалена конструкція ребер для оптимального охолодження
Чорне покриття ребер покращує ефективність розсіювання тепла
Величина відведення теплової потужності (TDP): до 145 Ватт