





| Производитель | be quiet! |
|---|---|
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Белый |
| Напряжение питания | 12 В |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Габарити | 140x140x25мм |
|---|---|
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Оплата частинами | ПриватБанк 2 міс, |
| Повітрянний потік: | 49.8 CFM |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Ресурс роботи: | 80 тис. годин |
| Розмір вентилятора: | 140 мм |
| Уровень шума | 15 Дб |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип | Вентилятор |
| Частота обертів: | 900 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Вентилятор Be quiet! Shadow Wings 2 140mm White PWM (BL091)
Гарантія: 36 міс.
Доп. опис: