






| Производитель | Deepcool |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Игровой |
| Состояние | Новое |
| Типоразмер | Mini (Micro)-Tower |
| USB: | 2x USB 3.0 |
|---|---|
| Блок питания | Без БЖ |
| Вбудовані вентилятори: | 1x 120 мм |
| Габарити: | 225x400x431 мм |
| К-сть 2,5" відсіків: | 2 |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 |
| К-сть слотів розширення: | 4 |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 165 мм |
| Макс. довжина відео, до: | 320 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Загартоване скло |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 3 |
| Місць під вентилятори: | 6 |
| Місць під вентиляторизбоку: | Немає |
| Місць під вентиляторизверху: | 2x 140 мм |
| Місць під вентиляториззаду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентиляторизнизу: | Немає |
| Місць під вентиляториспереду: | 2x 140 мм |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 15 міс, |
| Пилові фільтри: | Є |
| Підсвічування корпусу: | Немає |
| Розмір СВОзверху: | 280 мм |
| Розмір СВОззаду: | 120 мм |
| Розмір СВОспереду: | 280 мм |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Тип товара | Корпус |
| Форм-фактор плати: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Штатні вентилятори: | 1 |
Пропонуємо до Вашої уваги Корпус Deepcool MACUBE 110 BK R-MACUBE110-BKNGM1N-G-1 Без БЖ
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: Корпус Deepcool Macube 110 виглядає досить елегантно, але разом з тим утилітарно. Тут немає особливої легкості, але і ніяких незграбних елементів і великовагових конструкцій також не спостерігається. Досягається це використанням прямих граней з усіх боків корпусу, а також мінімумом пластикових деталей в зовнішньому оформленні. Зовнішня частина передньої панелі сталевий за винятком вентиляційних решіток з боків. Сталеві елементи корпусу мають матове покриття з дуже дрібною фактурою, що перешкоджає утворенню помітних забруднень на поверхні, так що комп'ютер в Macube 110 буде зберігати гідний зовнішній вигляд. Упаковка корпусу являє собою звичайну картонну коробку з монохромного поліграфією. Комплект поставки включає стандартний монтажний комплект в одному пакетику.