







| Производитель | be quiet! |
|---|---|
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Черный |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Скольжения |
| Назначение | Для процессора |
| Висота охолодження, мм: | 163 |
|---|---|
| Габарити: | 163x130x121 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 5 |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 190 |
| Матеріал корпуса: | Алюміній |
| Повітрянний потік: | 38.5 CFM |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | PWM |
| Ресурс роботи: | 80 тис. годин |
| Розміри Fan: | 120x120x25 мм |
| Уровень шума | 24 Дб |
| Сокет: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1366, Socket 2011, Socket 201 |
| Сумісність з AMD: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Сумісність з Intel: | Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1366, Socket 2011, Socket 2011 v3 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Повітряне |
| Частота обертів: | 1600 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора Be quiet! Shadow Rock 3 White (115X/1200/2011/2011v3/AM2-AM4/1700) (BK005)
Гарантія: 36 міс.
Доп. опис: be quiet! Shadow Rock 3 забезпечує чудове охолодження і тиху роботу за дуже привабливою ціною. Ідеально підходить для потужних сучасних ПК систем.
Вражаюча ефективність охолодження 190 Вт TDP
П’ять 6-мм високопродуктивних нікельованих мідних теплових трубок з технологією HDT
Вентилятор Shadow Wings 2 120mm PWM high-speed з ізольованими кріпленнями
Рівень шуму не перевищує 24,4 дБ (А) навіть при максимальній швидкості вентилятора
Асиметрична конструкція радіатора не перекриває слоти RAM перед кулером
Елегантна двоколірна алюмінієва верхня кришка
Зручна установка кулера зверху материнської плати