







| Производитель | Darkflash |
|---|---|
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Назначение | Для процессора |
| Socket | AM2, AM3, FM1, FM2, AM4, 775, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, 2011 v3, 2066, 1151, 1151 v2, 1200 |
|---|---|
| Висота охолодження, мм: | 165мм |
| Габарити | 140x127x165мм |
| Габарити: | 165x140x127 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 6 |
| Цвет | Чорно-помаранчевий |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальний TDP: | 200 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Повітрянний потік: | 73.87 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Уровень шума | 27 Дб |
| Сокет: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1366, Socket 1700 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 1800 об/хв |
Представляем Вашему вниманию Кулер для процессора Darkflash Ellsworth S2X (Ellsworth S2X)
Гарантия: 36 мес.
Доп. описание: