



| Производитель | Chieftec |
|---|---|
| Выходной ток +12V (A) | 14 |
| Выходной ток +3.3 V (A) | 16 |
| Выходной ток +5V (A) | 14 |
| Состояние | Новое |
| Стандарт 80 PLUS | Bronze |
| Форм-фактор | TFX |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активная |
| Мощность блока питания | 300 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
|---|
| Тип разъема подключения к материнской плате | 20+4pin |
|---|---|
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4+4pin |
| Вихідний струм +5V (A)sb: | 2 |
|---|---|
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Габарити: | 150x140x86 мм |
| Діаметр вентилятора, мм: | 80 мм |
| Діапазон вхідної напруги: | 115-230 В |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 |
| К-сть роз'ємів Molex: | 2 |
| ККД (%): | 85% |
| Цвет | Серый |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Количество SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | Немає |
| Максимальні навантаження 12в: | 220 |
| Модульне підключення кабелів: | Немає |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | Немає |
| Стандарт ATX12V: | 2.3 |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Блок живлення |
| Тип | Компьютерный |
| Функції захисту: | OPP, OVP, SCP |
Представляем Вашему вниманию Блок питания Chieftec TFX 300W (GPF-300P)
Гарантия: 24 мес.
Доп. описание: ATX 12V v2.3, 300 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4 pin, GPU - отодвигательное, SATA - 4, Peripheral - 2, 1x120 мм, 150 x 140 x 87 мм