








| Производитель | Gamemax |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Socket | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2, Socket AM4, Socket 775, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1366, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200 |
|---|---|
| Висота охолодження, мм: | 82 |
| Габарити | 127x127x82мм |
| Габарити: | 127x127x82 мм |
| Живлення і тип конектора: | 3pin |
| Конструкция | Боксовий |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 95 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Повітрянний потік: | 62 CFM |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | Немає |
| Уровень шума | 23.6 Дб |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип подшипника | Гідравлічний |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 1800 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора GameMax GAMMA 200 intel amd (GAMMA200)
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: