







| Производитель | Noctua |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Socket | AM4, AM5, 1150, 1155, 1156, 2011, 2011 v3, 2066, 1151, 1151 v2, 1200, 1700, 1851 |
|---|---|
| Вага в упаковці, брутто (кг): | 0.89 кг |
| Висота охолодження, мм: | 145мм |
| Габарити | 125x113x145мм |
| Габарити: | 145x125x113 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 5 |
| Цвет | Бежево-коричневий |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 148 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Повітрянний потік: | 60.09 CFM |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Ресурс роботи: | 150 тис. годин |
| Уровень шума | 23 Дб |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип подшипника | Магнітний |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 450-2000 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора Noctua NH-D12L AM5 1700 (NH-D12L)
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: