







| Производитель | Deepcool |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Назначение | Для процессора |
| Socket | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2, Socket AM4, Socket 775, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200 |
|---|---|
| Вага без упаковки, нетто (кг): | 0,32 |
| Вага в упаковці, брутто (кг): | 0.36 кг |
| Висота охолодження, мм: | 66 |
| Габарити | 124x121x66мм |
| Габарити: | 124x65.5x121 мм |
| Живлення і тип конектора: | 3pin |
| К-сть мідних трубок: | Немає |
| Цвет | Чорно-синій |
| Конструкция | Боксовий |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 95 |
| Повітрянний потік: | 55.5 CFM |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | Немає |
| Уровень шума | 21 Дб |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 1600 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора Deepcool GAMMA ARCHER (GAMMA ARCHER)
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: Універсальна система охолодження DeepCool Gamma Archer для процесорів, котра позиціонується як бюджетна. Завдяки формі радіатора, який звужується до основи, потік повітря проходить практично без завихрень, що сприяє зменшенню рівня шуму. DeepCool Gamma Archer має в комплекті перехідники для встановлення у найбільш популярні сокети під процесори Intel, а також може бути встановлений на будь-які платформи від AMD. По тому як кулер DeepCool Gamma Archer підключається до системної плати за допомогою контакту 3pin, регулювання обертів, на жаль, недоступне і вентилятор працюватиме на постійній частоті 1600 об/хв. Хоч система охолодження DeepCool Gamma Archer виглядає громіздкою, але це помилкове враження, так як відстань між слотами оперативної пам'яті і сокетом процесора на більшості материнських плат дозволяє використовувати модель в якості штатного кулера.