







| Производитель | Cooler Master |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Назначение | Для процессора |
| Socket | Socket AM4 |
|---|---|
| Висота охолодження, мм: | 164 |
| Габарити | 122x136x164мм |
| Габарити: | 164.5x136.1x121.8 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 6 |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальний TDP: | 150 |
| Материал радиатора | Алюміній + Мідь |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Повітрянний потік: | 106.8CFM |
| Подсветка | multi compatibility |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Ресурс роботи: | 160 тис. годин |
| Уровень шума | 31 Дб |
| Сокет: | Socket TR4, Socket SP3 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 600-1800 об/хв |
Представляем Вашему вниманию Кулер для процессора Cooler Master MasterAir MA621P TR4 Edition (MAP-D6PN-218PC-R2)
Гарантия: 24 мес.
Доп. описание: