





| Производитель | Deepcool |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Напряжение питания | 12 В |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Вага без упаковки, нетто (кг): | 0,25 |
|---|---|
| Вага в упаковці, брутто (кг): | 0.164 кг |
| Габарити | 120x120x25мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Повітрянний потік: | 56.5 CFM |
| Подсветка | RGB |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Розмір вентилятора: | 120 мм |
| Уровень шума | 27 Дб |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип | Вентилятор |
| Частота обертів: | 1500 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Вентилятор Deepcool RF120 (DP-FRGB-RF120-1C)
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: Особливості DeepCool RF120: Інтелектуальні функції PWM для задоволення вимог до охолодження системи.
Противібраційний гумова конструкція для зниження шуму і вібрації.
Три режими підсвічування: статична підсвічування одним кольором (червоний, зелений, синій, помаранчевий, фіолетовий, блакитний або білий), плавне наростання і потім зменшення яскравості по циклу одним з тих же кольорів, і плавне наростання і потім зменшення яскравості по циклу з перебором кольорів . Керувати роботою підсвічування можна за допомогою доданого кнопкового контролера або штатними засобами материнської плати або іншого контролера, оснащених стандартним 4-контактним роз'ємом.