



| Производитель | Noctua |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Назначение | Для процессора |
| Socket | Socket AM4, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200 |
|---|---|
| Висота охолодження, мм: | 158 |
| Габарити | 125x71x158мм |
| Габарити: | 158x125x71 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 5 |
| Цвет | Серый |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 130 |
| Повітрянний потік: | 70.75 CFM |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Ресурс роботи: | 150 тис. годин |
| Уровень шума | 22 Дб |
| Сокет: | Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket AM5, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 1500 об/хв |
Представляем Вашему вниманию Кулер для процессора Noctua NH-U12S redux 2066/2011/1200/115х/FM (NH-U12S redux NEW)
Гарантия: 72 мес.
Доп. описание: