




| Производитель | Xilence |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Назначение | Для процессора |
| Socket | 1150, 1155, 1156, 1151, 1151 v2, 1200 |
|---|---|
| Висота охолодження, мм: | 70мм |
| Габарити | 95x95x70мм |
| Габарити: | 95x95x69 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | Немає |
| Цвет | Черно-красный |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 95 |
| Оплата частинами | ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, |
| Повітрянний потік: | 44.25 CFM |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Уровень шума | 26 Дб |
| Сокет: | Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 2500 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора Xilence I250PWM (XC032)
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: Кулер для процесора Xilence I250PWM (XC032) - безшумний компонент комплектуючого обладнання, покликаний знизити температуру апаратної частини потужного процесора. Дана модель сумісна з більшістю сокетов, серед яких присутні LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155 і інші. Радіатор представленої техніки володіє потужністю, що розсіюється 95 Вт. Вентилятор підключається за допомогою роз'єму 4-pin і має габарити 92x92 мм. Його швидкість обертання регулюється автоматично в діапазоні від 800 до 2500 оборотів в хвилину.