






| Производитель | Deepcool |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Назначение | Для процессора |
| Вага без упаковки, нетто (кг): | 0,36 |
|---|---|
| Вага в упаковці, брутто (кг): | 0.45 кг |
| Висота охолодження, мм: | 131 |
| Габарити: | 131.5x128x70.5 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 2 |
| Цвет | Чорно-синій |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 100 |
| Матеріал корпуса: | Алюміній |
| Повітрянний потік: | 54.3 CFM |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | PWM |
| Розміри Fan: | 120x120x25 мм |
| Уровень шума | 17.8-26.1 Дб |
| Сокет: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, Socket 775, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200 |
| Сумісність з AMD: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Сумісність з Intel: | Socket 775, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Повітряне |
| Частота обертів: | 1400 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора Deepcool Gammaxx 200T(115X/1200/775/AM2/AM3/AM3+AM4/FM1/FM2/FM2+) (GAMMAXX 200T)
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: Кулер для процесора DeepCool GAMMAXX 200T стане хорошим вибором в тих випадках, коли в комплект поставки не входить боксового кулер або його продуктивності недостатньо. Кулер виконаний у формі вежі, яку пронизують теплові трубки. Для розсіювання тепла передбачений 120-мм вентилятор з максимальною частотою обертання 1 600 оборотів в хвилину. Вентилятор заснований на гідродинамічному підшипнику. Завдяки універсальності кріплень, DeepCool GAMMAXX 200T підтримує широкий спектр процесорів, зокрема ряд процесорів Intel останніх років і AMD.