









| Производитель | Cooler Master |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Скольжения |
| Назначение | Для процессора |
| Висота охолодження, мм: | 159 |
|---|---|
| Габарити: | 120x79.6x158.8 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 150 |
| Матеріал корпуса: | Алюміній |
| Повітрянний потік: | 59 CFM |
| Подсветка | RGB |
| Регулювання обертів/живлення: | PWM |
| Ресурс роботи: | 160 тис. годин |
| Розміри Fan: | 120x120x25 мм |
| Уровень шума | 30 Дб |
| Сокет: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1356, Socket 1700 |
| Сумісність з AMD: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Сумісність з Intel: | Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1356, Socket 1366, Socket 1700, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Повітряне |
| Частота обертів: | 650-2000 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора Cooler Master Hyper 212 1700 (RR-212S-20PC-R2)
Гарантія: 24 міс.
Доп. опис: